• -10%
    LRP- Hydraphase UV intense Riche La Roche-Posay - 1

Formula e tij është e përforcuar me Acid Hyaluronic të fragmentuar, për një veprim të dyfishtë: - Rehidroni intensivisht duke futur lëkurën me ujë - Forcimin e kohezionit qelizor për të mbajtur përgjithmonë ujin në lëkurë. Sistemi i filtrimit siguron mbrojtje optimale ndaj efekteve të dëmshme ditore të rrezeve UVA dhe UVB. Kryqëzimet qelizore ruhen, lëkura është e hidratuar gjatë. Cilësi e pasur dhe kremoze.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.