Toleriane Sensitive Le Teint Cream Light

Vendoseni çdo ditë në fytyrë dhe qafë. Masazhoni butësisht produktin me të dy duart në fytyrë, duke filluar nga balli deri tek hunda, faqet dhe mjekrën, duke e fërkuar gjithmonë nga mesi drejt pjesës së jashtme me lëvizje të lehta dhe të lehta.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.