NOREVA EXFOLIAC ACNOMÉGA 100

Ajo vepron në nivelin e shtresave sipërfaqësore dhe më të thella të epidermës, lejon një veprim të madh kerato-aktiv dhe një efekt rregullues të sebumit dhe antibakterial.

Papërsosmëritë fshihen, lëkura bëhet përsëri e lëmuar dhe e pastër.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.