NOREVA Zeniac LP fort Kerato

Kujdesi i fortë për rregullimin e keratorit Zeniac LP ​​është i përqendruar në Alfa-Hidroksi-Acidet (AHA) dhe acid salicilik për të lehtësuar eliminimin e spinës me brirë dhe për të moderuar formimin e tij. Ky trajtim përfiton nga një sistem i lëshimit të zgjatur, bazuar në mikro-sfungjer, i cili kombinon tolerancën dhe efikasitetin. Sebumi i tepërt absorbohet, duke siguruar një përfundim mat të qëndrueshëm. Lëkura rigjen një pamje të matur, të lëmuar dhe të pastër.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.