Përbërësit e tij aktivë janë studiuar posaçërisht për të përmirësuar cilësinë e epidermës. Sjell më shumë hidratim në qelizat e lëkurës dhe i stimulon ato të jenë në gjendje të mbajnë ujin për një kohë më të gjatë. Ky produkt ushqen lëkurën dhe i jep asaj një strukturë më të butë. Kështu që është më rezistent dhe është më pak i ndjeshëm ndaj agresionit të jashtëm. Ky xhel ka veti antioksiduese dhe anti-inflamatore, nxit rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Shëron acarimin duke lënë një ndjenjë freskie dhe mirëqenieje.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.