Vichy Aqualia Thermal Cream-Gel është një përkujdesje e formuluar veçanërisht për hidratimin e lëkurave të kombinuara dhe të yndyrshme.

Përmban Ujë termal të mineralizuar të lidhur me acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose të cilat hidratojnë dhe ndalojnë humbjen e ujit nga lëkura.

97% e përbërësve është me origjinë natyrale. 3% që mbetet ju garanton konservimin optimal.

PERDORIMI:

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, vetëm ose pas serumit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.