• -5%
    Chicco - Krem me 10% oksid zinku kundër skuqjes së pelenave Chicco - 1

Chicco Krem me 10% oksid zinku

Krem me oksid zinku (10%) dhe panthenol formojnë një pengesë mbrojtëse në sipërfaqen e lëkurës, duke mbajtur larg lëkurës së të porsalindurve, të gjithë lagështinë dhe faktorët e jashtëm në zonën e pelenës.

Karakteristikat e kremës anti-irrituese Chicco:

"Jo parabene".

- Pa ngjyra dhe alkool

- Testuar klinikisht për lëkurë të ndjeshme

- Hipoalergjik

- Respekton pH natyral

- Përbërës specifik natyral

- Vepron si një pengesë mbrojtëse për lëkurën kundër mbetjeve organike dhe parandalon acarimin e pelenave.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.