Fissan Krem per Bebe me Aloe Vera

Prioriteti absolut i produkteve Fissan është mbrojtja e butë e foshnjës.

Këto produkte kanë përbërje të dizajnuara posaçërisht me përbërës të zgjedhur.

Përbërësit me veti ushqyese përdoren për lëkurën.

Duke iu përgjigjur nevojave të rritura ditore të foshnjës dhe duke ndihmuar në mbrojtjen dhe kujdesin për lëkurën e ndjeshme të foshnjës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.