Aderma Dermalibour +

Krem Dermalibour + ideal i përditshëm vepron në acarim të periferisë së gojës, pllaka të thata, skuqje në vend, acarim të duarve dhe mund të përdoret në trup sesa në fytyrë. Qetësues dhe anti-irritues, Fidanët e Oats Rhéalba janë 100% natyralë, të rritur në jug të Francës në bujqësi organike. Bakri-Zinku kufizon rritjen bakteriale, riparon dhe lehtëson: nga aplikimi i parë, shqetësimi zhduket. Rezistent ndaj ujit, nuk lë gjurmë të bardha, nuk përmban paraben, aromë dhe është hipoalergjik.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.