Bambo Nature Bath Oil

Është e çertifikuar sipas standarteve të Ecocert COSMOS, Nordic swan ecolabel dhe Nordic Asthma-Allergy - të cilat janë zgjedhja më e sigurt dhe më e qëndrueshme për fëmijën tuaj.

Rekomandohet: Mund ta përdorni si një vaj masazhi të butë pas banjës, për të trajtuar koret e qumështit në skalpin e kokës ose duke hedhur disa pika në ujin e banjës gjatë kohës që fëmija lahet.Ushqen lëkurën dhe e mban atë të butë dhe të shëndetshme. Miqësore me lëkurën (pa parfum dhe pa ngjyrues)

Pa kimikate

Pa alergji në lëkurë

Made in Denmark

98 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.