Bambo Nature Body Lotion

Ky krem, gjithashtu, është vegan, pra nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, por përmban vetëm përbërës natyral dhe organik me origjinë bimore. Përmban xhel aloe vera,gjalp shea,vaj kokosi,vaj kanola,vitamin E,etj. Është i çertifikuar sipas standarteve të Ecocert COSMOS, Nordic swan ecolabel dhe Nordic Asthma-Allergy - të cilat janë zgjedhja më e sigurt dhe më e qëndrueshme për fëmijën tuaj.

Rekomandohet: Nga pak çdo ditë,shkon shumë ditë. Përdoreni çdo ditë për të mbajtur lëkurën normale, të butë dhe të shëndetshme.

Krem hidratues i butë, për përdorim të përditshëm.

Ushqen lëkurën dhe e mban atë të butë.

Miqësore me lëkurën (pa parfum dhe pa ngjyrues)

Me përbërës natyral, vegan dhe organik.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.