• -10%
    Bambo Nature Krem zbutës 100ml Bambo Nature - 1

Kremi ushqyes Bambo Nature ndihmon në mbrojtjen e lëkurës së fëmijës tuaj nga i ftohti. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme.

Kremi ka një përmbajtje të lartë vajrash yndyrore (38% lipide) dhe krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurë për ta mbajtur atë të butë dhe të qetë. Është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum dhe ngjyrues. Është produkt vegan, pra nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyral dhe organik me prejardhje bimore. Është e çertifikuar sipas standarteve të Ecocert COSMOS, Nordic swan ecolabel dhe Nordic Asthma-Allergy - të cilat janë zgjedhja më e sigurt dhe më e qëndrueshme për fëmijën tuaj.

Rekomandohet: Përdoret për të ushqyer dhe zbutur lëkurën e thatë dhe të irrituar. Mbron lëkurën dhe e mban atë të butë dhe të shëndetshme. Miqësore me lëkurën (pa parfum dhe pa ngjyrues)

Pa kimikate

Pa parfum

Pa ngjyrues

Pa alergji në lëkurë

Made in Denmark

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.