Chicco Krem trupi i lëngshëm

Qumështi i bajames së ëmbël:

I njohur për vetitë e tij ushqyese, zbutëse dhe qetësuese, është i përshtatshëm për lëkurën delikate dhe të thatë të të porsalindurit. Vaji i bajames tolerohet mirë edhe nga lëkura më delikate dhe absorbohet lehtësisht; zbut lëkurën e irrituar ose të skuqur dhe i jep lëkurës elasticitet dhe butësi. Pa parabene. Pa klorantë dhe alkool. Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme. Hipoalergjik (i formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive).

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.