Liquid Talc Natural Sensation

E lë lëkurën të butë, të freskët dhe të butë.

Pluhuri i lëngshëm i talkut mund të aplikohet me lehtësi në lëkurë.

Thithet lehtë dhe shpejt.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Amidoni i tapiokës është një absorbues që gjithashtu e bën lëkurën të butë dhe të butë.

Uji i kamomilit - qetëson irritimet e lëkurës

Panthenol (Provitamin B5) - hidraton, zbut dhe zbut lëkurën

Niseshte misri - efekt thithës

Talk - efekt thithës

Betaine - hidraton dhe mbron lëkurën.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.