Vaj me Ndjesi Natyrore

KARAKTERISTIKAT:

- pastron dhe hidraton lëkurën e foshnjës.

- veprim delikat

- përbërësi:

 vaj bajame i ëmbël (veprim zbutës; elastikon lëkurën).

Vitamina E: mbron dhe hidraton lëkurën.

- pa paraben, fenoksietanol, alkool, vajra minerale ose ngjyra.

- pastron lëkurën e foshnjës pa ndryshuar veshjen e hollë hidrolipidike, prandaj vepron me delikatesë në lëkurë në krahasim me produktet kozmetike të zakonshme.

- përdorni holluar në ujë të përgatitur për larje ose me aplikim të drejtpërdrejtë në lëkurë me një jastëk pambuku. Nuk kërkohet shpëlarje.

- formulë ultra-ushqyese, ideale për lëkurë shumë të thatë.

- Rekomandohet edhe për pastrimin e flokëve të të porsalindurit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.