• -5%
    FREZYDERM BABY CREAM FREZYDERM - 1

FREZYDERM BABY CREAM

Indikacionet:

Kujdesi ditor i zonës gjenitale pas çdo ndërrimi të pelenave.

 Veprimi:

Veprim anti-inflamator dhe qetësues

Ripërtëritja dhe aftësia shëruese e epitelit të lëkurës

Veprim antiseptik dhe hidroizolues

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.