• -5%
    Mustela Soothing Moisturizing Lotion Mustela - 1
    Mustela Soothing Moisturizing Lotion Mustela - 2

Mustela Soothing Moisturizing Lotion

Siguria nga lindja në:

• Hipoalergjik

• Tolerancë në lartësi

• Pa aromë

• 0% paraben, ftalat, fenoksyetanol

EFIKACIONI I PROVUAR:

• Hidratim i shpejtë i lëkurës së foshnjës: 100% (2a)

• Strenghtens e lëkurës: 97% (2b)

• Qetëson edhe lëkura të brishta dhe të papjekura të foshnjave: 98% (2b)

Përbërja

• Përbërës natyralë të patentuar:

- Avocado Perseose (r): mbron barrierën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë qelizore të lëkurës.

- Schizandra: qetëson për të përmirësuar pamjen dhe ndjesitë e lëkurës shumë të ndjeshme.

• Pa aromë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.