• -5%
    TRUDI - Krem mbrojtës për fëmijë me dyllë bletësh dhe oksid zinku Trudi Baby Care - 1

Baby protective cream with beeswax and zinc oxide

Përdorni

Pas pastrimit të butë të vitheve, vendosni një krem mbrojtës në zonat e ekspozuara ndaj lagështirës së tepërt (në zonën e palosjeve të lëkurës dhe jashtëqitjeve), ose trajtoni ndonjë plagë që është formuar tashmë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.