• -10%
    Bionike - Defence Tolerance AR+ BioNike - 1

Bionike Defence Tolerance AR+

Me një strukturë xhel-krem, lë lëkurën të butë dhe të qetësuar. Isshtë një bazë e shkëlqyeshme e përbërjes. Rekomandohet të zvogëlohet mbindjeshmëria e theksuar epidermale dhe të forcohet mikrocirkulimi sipërfaqësor. Largon skuqjen e vazhdueshme dhe intensive, madje edhe me ndonjë kapilar të dukshëm (eritrozë, kuperozë) dhe parandalon rishfaqjen e saj. Gjithashtu ideal në rast të skuqjes post-kozmetike (lazer, peeling).

50 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.