Frezyderm Color Velvet Spf 50+

Mbrojtës Dielli Për Fytyrën Me Ngjyrë

Nje krem inovativ, transparent dhe mbrojtes I fytyres me nje sjellje kozmetike unike I cili perhapet me  nje te prekur. Kjo fale inovacionit revolucionar te teknologjise se dyte te lekures, formula e tij unike le nje ndjesi te bute ne lekure, ofron nje shkelqim per 6 ore, obsorbon sebumin dhe zbut aparancen e rrudhave. Eshte e qarte, ndertim jo vajor, nuk le shenja te bardha dhe ben nje makeup ekselent. Pengon shenjat e plakjes dhe mbron kundra dekolorimit I shkaktuar nga ekspozimi ne diell.

  • Lekure te bardhe
  • Lekure te ndjeshme per te shkelqyer
  • Pengimin e fotoplakjes
  • Lekura me lytha, shenja
  • Mbrojtje kundra deskolorimit
  • Te gjitha moshat
  • Te gjitha tippet e lekures
  • Aplikoni rregullisht ne te gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit ne diell. Riperdoreni cdo dy ore dhe menjehere pas notit ose fshirjes me peshqire.
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.