• -10%
    LIERAC - Krem Pastrues Lierac - 1
 Krem pastrues i dyfishtë sherben:
  • heq makijazhin nga fytyra dhe sytë 
  • pastron duke zbutur lëkurën,eleminon qelizat e vdekura
PERDORIMI:
Aplikohet ne lekure dhe shplahet me uje te bollshem.
10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.