• -10%
  Revlon - Hair Treatment Spray REVLON - 1

Revlon Hair Treatment Spray

Përfitimet:

 1. Riparimi i flokëve të thatë dhe të dëmtuar
 2. Kontrolli i shkëlqimit dhe cërcërrjes
 3. Mbrojtja e nxehtësisë
 4. Flokë të mëndafshtë dhe të lëmuar
 5. Mbrojtja e ngjyrave / me filtra uve & uvb
 6. Larja dhe zbutja më e lehtë
 7. Detangler përrallore
 8. Stilim për një kohë të gjatë
 9. Split përfundon parandalimin
 10. Piramida e ëmbëlsirave

Një aromë tepër kremoze, e shijshme dhe natyrale. Me aromën e qumështit të kokosit në bazë, ai na transporton në vendet tropikale dhe na gëzon me ngrohtësinë sensuale, duke i dhënë një ndjenjë unike të mirëqenies.

Në flokë të lagur: Spërkateni nga një distancë rreth 20 cm nga flokët. Zgjidh flokët me një krehër. Vazhdoni me stilim si zakonisht: i thatë, i hekurit, ose i thatë në ajër. Përdorni produktet e zakonshme të stilimit.

Në flokë të thatë: Spërkateni në pëllëmbën e dorës. Fërkojeni produktin mes duarve dhe aplikojeni në flokë nga gjatësi mesatare deri në maja. Nëse është e nevojshme, ringjallni stilimin me një straightener ose tharëse flokësh. Përdorni produktet e zakonshme të stilit

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.