• -10%
    Mustela - Krem ushqyes cold cream Mustela - 1

Në sipërfaqe, filmi hidrolipidik është i përforcuar dhe mbron kundër agresioneve të jashtme.

Më në thellësi, lëkura është e ushqyer intensivisht  dhe mbrojtjet e saj natyrale janë të ruajtura më së miri.

PERDORIMI:

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje mbi fytyrë të pastër dhe të thatë, sidomos në zonat e thata. Mund të përdoret që nga lindja

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.