LIPIKAR STICK AP+

Treshja perfekte e përbërësve plotësues për të shpërndarë ciklin e kruarjeve-gërvishtjeve. Madecassoside dhe gjalpi shea sigurojnë veti rikthyese të funksionit anti-inflamator dhe barrierë ndërsa Glukonati i Zinkut mbyt përhapjen e baktereve. Rezultati është një shkop i lëvizur, kundër kruarjeve që siguron lehtësim të menjëhershëm nga gërvishtjet. Pa aromë, pa paraben. Testuar në foshnje, fëmijë dhe të rritur

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

3 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.