Timodore Polvere Deodorante

Pluhur Timodore përmban Vaj Esencial të Trumzës i cili është efektiv në zgjidhjen e djersitjes së tepërt të këmbëve në një mënyrë natyrale. Ka një fuqi freskuese dhe dezinfektuese. Parandalon dhe thith erën e keqe, rregullon transpirimin e lëkurës, duke e mbajtur këmbën të freskët dhe të thatë gjatë gjithë ditës. I përshtatshëm për sportistë, djem, burra dhe gra të të gjitha moshave. Testuar dermatologjikisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

2 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.