• -10%
    DR.GRANDEL Perfection Anti-Pigment Dr. Grandel - 1

DR. GRANDEL Perfection Anti-Pigment

Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje - pas pastrimit dhe aplikimit të produktit të duhur të kujdesit për sytë - ose në zona të veçanta ose në të gjithë fytyrën, siç kërkohet. Për të arritur rezultate të dukshme, rekomandohet që produkti të përdoret rregullisht për të paktën gjashtë javë. Rekomandohet mbrojtje shtesë UV.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.