Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Ampula kundër rënies tek meshkujt: energji për rritjen e flokëve

Trajtimi kundër rënies me ampula Bioscalin ® Energy, specifik për meshkuj, është ideal për personat që duan të zgjidhin problemin e rënies së parakohshme të flokëve dhe të stimulohet dalja e flokëve të rinj për të përmirësuar pamjen si dhe funksionalitetin e fibrës së flokut. është e përshtatshme për të gjithë tipet e flokëve, nuk i yndyros, nuk i ngjesh dhe thahet shpejt.

Formula e saj e kombinuar përmban dy komplekset patente ATP-3 dhe AJB-Complex të aftë të furnizojnë me energji dhe të nxisin rritjen e flokëve. Efikasiteti i provuar i produktit është i kombinuar me prakticitetin me vetëm një aplikim çdo 3 ditë, e garantuar nga teknologjia me çlirim të zgjatur TRIACTIV-3. Çdo ampulë është formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive.

  • ATP-3 veprim energjizues: është një kompleks ekskluziv bashkim i 3 principeve aktive të njohur për veprim energjizues: karnitine, kafeinë dhe argininë. Veprimi i tyre sinergjik lejon të furnizojë flokët me energji, i nevojshëm për të mbështetur funksionet vitale. Prania e kafeinës favorizon mikroqarkullimin.
  • AJB-Complex veprim forcues: kombinon ekstraktin e Ajuga Reptans (bimë që gjendet në Europë) me Biotinën, vitaminë e nevojshme për flokët, i jep fortësi dhe vitalitet.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë në skalp të thatë ose të lagur. Rekomandohet përdorimi për 3 muaj.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.