Formula e saj e kombinuar përmban dy komplekset patente ATP-3 dhe AJB-Complex të aftë të furnizojnë me energji dhe të nxisin rritjen e flokëve. Efikasiteti i provuar i produktit është i kombinuar me prakticitetin me vetëm një aplikim çdo 3 ditë, e garantuar nga teknologjia me çlirim të zgjatur TRIACTIV-3. Çdo ampulë është formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive.

ATP-3 veprim energjizues: është një kompleks ekskluziv bashkim i 3 principeve aktive të njohur për veprim energjizues: karnitine, kafeinë dhe argininë. Veprimi i tyre sinergjik lejon të furnizojë flokët me energji, i nevojshëm për të mbështetur funksionet vitale. Prania e kafeinës favorizon mikroqarkullimin.

AJB-Complex veprim forcues: kombinon ekstraktin e Ajuga Reptans (bimë që gjendet në Europë) me Biotinën, vitaminë e nevojshme për flokët, i jep fortësi dhe vitalitet.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë në skalp të thatë ose të lagur. Rekomandohet përdorimi për 3 muaj.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.