Bioscalin ® Energy Shampo ushtron veprimin e saj në flokë falë formulës unike, që kombinon  dy komplekse patenta ekskluzive  ATP-3 dhe AJB-Complex , rezultat i kërkimeve të laboratorëve Giuiliani, të përzgjedhur me veprim direkt në flokë. Eshtë formulë efikase që vepron që në aplikimin e parë dhe që zgjat në kohë.

Ka një sistem pastrues shumë delikat me bazë vajore, lehtësisht shkumuese. Falë këtij sistemi produukti vepron në thellësi, duke hequr papastërtitë dhe respektuar ekuilibrin lipidik të flokëve dhe skalpit. I përshtatshëm dhe për lëkura të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni shampon në flokë të lagur, masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë disa minuta dhe shplajeni.

100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Superr!!!!!!

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Bashkeshorti im po vuante nga renia flokeve, me perdorimin e bioscalin floket i jane forcuar, trashur dhe rivitalizuar


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Superr!!!!!!

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Bashkeshorti im po vuante nga renia flokeve, me perdorimin e bioscalin floket i jane forcuar, trashur dhe rivitalizuar


<b>50</b>
Product added to compare.