• -10%
    Bioscalin – Physiogenina Ampula kundër rënies së flokëve për meshkuj dhe femra Bioscalin - 1

Bioscalin ® Ampula për meshkuj dhe femra me Physiogenina është një zgjidhje inovative në trajtimet kundër rënies së flokëve, për të kundërshtuar rënien e përkohshme  dhe fillimin e dobësimit të flokëve tek meshkujt dhe femrat në një mënyrë edhe më efektive. Në këtë formulim ndodhet Physiogenina , një kompleks inovativ i përbërësve aktivë që mbështesin funksionin fiziologjik të folikulit të flokëve.

Krahas produkteve për rënien e flokëve, produktet topike kanë avantazhin e veprimit direkt në bulbin e flokut: ky është efektiviteti i Bioscalin ®  Physiogenina ampula kundër rënies .

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë. Një trajtim 3 mujor është i rekomanduar. Produkti mund të aplikohet në skalp të thatë ose të lagur.

97 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.