Përshkrimi i Produktit

TricoAGE 45+ Anti-aging Shampoo: kundër dobësimit të flokëve të femrave 

Flokët e butë dhe me shkëlqim e rrisin bukurinë, flokët jane pjesë e identitetit të femrës dhe kujdesi për to është i rëndësishëm për elegancën dhe feminitetin. Me kalimin e viteve, sidoqoftë, flokët e humbin formën origjinale: shkëlqimi zbehet, fibrat thahen dhe dobësimi i flokëve është më evident.

Duke mbështetur veprimin ushqyes të suplementit dhe ampula kundër rënies së të njejtës linjë, Bioscalin Anti- Aging Shampoo Shampoo TricoAGE 45+  pastron butësisht lëkurën dhe flokët pa prishur filmin hidrolipidik dhe duke dhënë një veprim rivitalizues në fibrën e flokut. Tekstura e pasur dhe kremoze rivendos butesinë dhe fortësinë tek flokët.

Formula e saj përmban:

BioEquolo ® – kombinim me origjinë bimore i ekstrakteve të përzgjedhura të Ajuga Reptans dhe sojës së fermentuar, që ndihmojnë të veprojnë kundër dobësimit të flokëve  e shkaktuar nga avancimi i moshës.

Biogenina ® – përbërës aktiv që forcon dhe ushqen fibrën e flokut.

ColorCare – kompleks i përbërë nga një përbërës aktiv me veti antioksidante, që mbron fibrën nga radikalet e lira, dhe Ceramide specifike, që veshin fibren, për të mbrojtur flokun, i jep shkëlqim dhe zgjat kohëzgjatjen e ngjyrës.

E testuar dermatologjikisht. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për disa minuta dhe shplajeni.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.