Defence KS Anti-hair Loss

Produktet Bionike KS janë krijuar posaçërisht për të luftuar rënien e flokëve dhe për të trashur ato zona që hollohen më shumë. Shampoja kundër rënies së flokëve Bionike Defense KS përmban kompleksin ekskluziv të rënies së flokëve Keto System, të cilit i janë shtuar përbërës delikatë aktivë me origjinë bimore, si ekstrakt baobab dhe vitamina të dobishme për mirëmbajtjen e mirëqenies së flokëve, siç janë Niacina dhe pro-vitamina B5.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.