Esi Rigenforte

Biotina ndihmon për të riekuilibruar prodhimin e sebumit në lëkurë dhe skalp, duke hequr problemet e flokëve që vijnë nga kjo gjendje. Acid folik dhe acid pantotenik (vitamina B5) për trofizmin e flokëve. Zinku është i dobishëm për mirëqenien e flokëve dhe thonjve. Antioksidantë të selenit dhe vitaminës E. Bakri favorizon ngjyrën natyrale të flokëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Jam shume e kenaqur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Kisha nje renie te jashtezakonshme te flokeve, iu drejtova farmacise pa informacion se cfare me duhej per renien e flokeve. Farmacistja me rekomandoi keto suplementet dhe me rekomandoi dhe shampo kunder renies se flokeve. I mora te 2-ja dhe mund te them qe ne 1 jave perdorim kam nje permiresim te dukshem


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Jam shume e kenaqur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Kisha nje renie te jashtezakonshme te flokeve, iu drejtova farmacise pa informacion se cfare me duhej per renien e flokeve. Farmacistja me rekomandoi keto suplementet dhe me rekomandoi dhe shampo kunder renies se flokeve. I mora te 2-ja dhe mund te them qe ne 1 jave perdorim kam nje permiresim te dukshem


<b>50</b>
Product added to compare.