Esi Rigenforte Shampoo Energizzante 

Rigenforte Shampo permban nje perzjerje efektive njekohesisht dhe shume te bute te surfaktaneve; edhe pse jo-agresive, ata bejene pastrimin e plote te flokut, duke respektuar brishtesine e tij dhe ne larje te shpeshta. 

Perberesit funksionale:

*Biotinax: Ushqen floket

*Diamine Pirimidine: Forcon Floket

*Kafeine: Stimulon mikroqarkullimin e gjakut, duke oksigjenuar bulbin e flokut. 

*Vaj Argani: Hidraton dhe zbut floket, duke i bere te lehta per tu krehur 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.