Capileov Anti - Chute 

Si për gratë ashtu edhe për burrat, rënia e flokëve është e pashmangshme. Sidoqoftë, është e mundur të zvogëlohet një rënie e tillë me një trajtim të mirë. Për këtë qëllim, Nutreov Capileov  Anti-Chute parandalimi i humbjes së flokëve vepron me më shumë performancë. Eshtë një shtesë që është në dispozicion në një kuti që përmban 90 kapsula. Përdorimi i tij kufizon shumë rënien e flokëve. Ajo gjithashtu ofron rritje më të natyrshme të flokëve. Për të përfituar nga të gjitha përfitimet e këtij produkti, është vërtet e nevojshme të mbaroni trajtimin. Sidoqoftë, duhet të ndiqni një dietë të ekuilibruar. Gjithashtu, është thelbësore që të mos tejkalohet doza ditore.

  • Serenoa Repens mbështet rritjen natyrale të flokëve.
  • Zinku dhe Vitamina B8 ndihmojnë në ruajtjen e flokëve normalë.
  • Vitamina B6 kontribuon në sintezën normale të cisteinës = Aminoacidi që përbën keratinën.

Flokët mund të rriten lehtësisht nëse kujdesi i përdorur është i një cilësie të mirë. Prandaj, për ta arritur këtë në mënyrë efektive, është e nevojshme të zgjidhni parandalimin e rënies së flokëve Nutreov Capileov Anti - Chute. Eshtë një trajtim që është krijuar posaçërisht për rritjen më të mirë të flokëve, në një mënyrë shumë natyrale. Përmban gjithashtu vitaminë B8 dhe zink që ruan cilësinë e flokëve. Në të njëjtën kohë, përbërësit e tij aktivizohen për të mbrojtur flokët nga stresi oksidativ.Me përdorimin e parandalimit të humbjes së flokëve Nutreov Capileov, gjeneza e qelizave përmirësohet më tej. Përveç kësaj, ky lloj i shtesës ushqimore vepron për të siguruar mbrojtje cilësore për qelizat e flluskës kapilare. Quiteshtë mjaft e mundur të rinovoni këtë trajtim në përputhje me lehtësinë e secilit prej tyre. Shtë një produkt që mund të përdoret tek gratë dhe burrat. Por nuk mund të merret nga fëmijët dhe gratë shtatzëna.

Përdorimi i këshillave:

Një kapsulë në mëngjes me një gotë të madhe uji për minimumi 3 muaj.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.