• -10%
    Phytonovathrix- Ampula Trajtuese Kunder Renies Se Flokeve Phyto - 1
    Phytonovathrix- Ampula Trajtuese Kunder Renies Se Flokeve Phyto - 2

Si të përdoret

Pasi të keni larë flokët me Shampo Energjituese Phytonovathrix, vendosni një shishkë të Phytonovathrix Global Anti-Hairloss Treatment në të gjithë lëkurën e kokës, pjesë pas sektori. Masazhoni në lëkurën e kokës për të optimizuar depërtimin e trajtimit. Mos e shpëlani. Për rezultate më të mira, përdorni 3 shishka në javë për trajtim intensiv dhe vazhdoni aplikimin për 3 muaj.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.