vitamina B2 kontribuon në një performancë normale të metabolizmit të energjisë.

Vitamina B6 kontribuon në sintezën e cisteinës, një përbërës i keratinës, një proteinë e flokëve që rregullon strukturën e saj.

Vitamina B8, vitamina C dhe zinku kontribuojnë në shëndetin dhe bukurinë e flokëve.

Vitamina E është një antioksidant dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.

98 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.