VICHY Dercos Aminexil Clinical 5 Men

Përmban Aminexil, Arginine, SP94, Kafeinë, Octeine dhe ujë termal të Vichy

Stabilizon rënien e flokëve e cila zvogëlohet në gjashtë javë.

Stimulon flokët me majën speciale për masazh tonik.

I bën flokët më të trashë, dhe më rezistentë.

Redukton mikro-ekuilibrat e kokës.

Lë flokët të fuqizuar dhe më të qëndrueshëm.

Tolerancë optimale e testuar dermatologjikisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.