• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Formulim i krijuar peer femrat ne periudhen e menopauzes.

Ndihmon ne:

  • forcimin e barrires mbrojtese se lekures fale ujit termal VIchy
  • zbeh rrudhat fale Pro-xylane
  • hidraton lekuren dhe rrit elasticitetin fale Acid hialuronik

PERDORIMI:

Aplikohet ne mbremje ne fytyre te pastert.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.