• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Nga fillimi i të 30-ave, gratë me lëkurë të yndyrshme dhe / ose lëkurë të prirur për njolla mund të duhet të luftojnë me një problem tjetër: Rrudhat e para tani janë bashkimi i njollave të lëkurës, zonave me shkëlqim, skuqjes dhe poreve të zgjeruara që ekzistojnë ende.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.