• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

ierac - Lift Integral Night Cream

9 520,00 Lekë
9 044,00 LekëRuaj 5%

KREM NATE RIGJENERUES DHE EFEKT LIFTING

Sasia

Krem nate me efekt lifting,tonifikon lekuren dhe zbeh rrudhat. Efekti i te cilit lidhet me perbersit e tij te tille si:

  •  Ekstrakt Acajou: riaktivizon kolagjenin  XVIII, për një efekt lifting në zonat e lëshuara.
  • Ekstrakt tulipani lejla: mbush zonat e thella duke rritur sintezën e 30 proteinave kryesore të MEC
  • Koncentrati Hyalu-3: me veti anti-rrudhë Xhinxher: me veprim drenues
  • Rezultati Rezultati është i dukshëm pas 14 ditësh, konturet e fytyrës janë më të ngritura në mëngjes.

PERDORIMI.

 Aplikojeni ne darke ne fytyre te paster.

100 Artikuj