Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Krem ushqyes dhe me efekt lifting per lekure shume te thate. Ky krem dite kombinon ekstrakte bimore me efekt lifting voluminizues ekstrakt mahogany  + ekstrakt tulipani me një koncentrat anti-rrudhë  Hyalu-3 , i pasuruar me vaj të luleve Tiare me veti hidratuese. Një teksturë inovative që përmban 2 biopolimere natyrale që formojnë një film në sipërfaqen e lëkurës për një efekt lifting të menjëhershëm. 

PERDORIMI:

Aplikojeni mengjes edhe darke ne lekure te pastert

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.