• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Premium The Cure Absolute Anti-Aging

15 470,00 Lekë
14 696,50 LekëRuaj 5%

SERUM I PERQENDRUAR PARANDALUES DHE KORRIGJUES I SHENJAVE TE MOSHES

Sasia

Premium The Cure korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës. Serumi permban:

  •  Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve,
  • me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë.
  • Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen.

Ne vetem 28 dite lekura rigjenerohet ,riparohet dhe fiton shkelqimin e munguar

PERDORIMI:

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar para trajtmit të përditshëm. Trajtim 28 ditor për tu përsëritur 1 deri në 3 herë në vit.

100 Artikuj