• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Skincode Cellular Anti-Aging Cream

9 450,00 Lekë
8 977,50 LekëRuaj 5%

KREM HIDRATUES ME EFEKT ANTI-RRUDHE

Sasia

Ky krem hidratues i mëndafshtë dhe i butë lufton plakjen.

Kompleksi ACR G2 vepron për të rigjeneruar qelizat duke nxjerë në pah, lëkurë rinore dhe të shëndetshme.

E përforcuar me DermaxylTM për të zbutur rrudhat, ky hidratues është zgjidhja ideale për një lëkurë të maturuar që ka nevojë për rigjenerim.

99 Artikuj