• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream është zhvilluar specifikisht për zonën delikate të qafës dhe dekoltesë për të përmirësuar pamjen e rrudhave dhe lëkurës të varur. 

Përmban peptide bioimitues të fuqishëm që imiton veprimet e enzimave kyce qe ruajnë integritetin e lëkurës dhe mbrojnë elasticitetin ndaj degradimit.

Ky krem i mëndafshtë gel-krem përhapet lehtësisht për hidratim të thellë duke lënë lëkurën të butë, të rigjeneruar dhe elastike.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.