• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Skincode - Cellular Night Refine & Repair

10 500,00 Lekë
9 975,00 LekëRuaj 5%

KREM NATE ME EFEKT ANTI-RRUDHE

Sasia

Ky krem nate intensiv është i formuluar për të ndihmuar lëkurën e maturuar të duket e rigjallëruar, rrezatuese, e butë dhe më rinore.

Përmban një ‘peeling peptide’ special që ndihmon në stimulimin e procesit të rigjenerimit qelizor dhe imiton procesin e rinimit qelizor të një lëkure rinore. 

Gjithashtu vepron me Kompleksin Aktiv Rigjenerues Qelizor (ACR) për të stimuluar rigjenerimin qelizor përgjatë natës kohë kur riparimi është optimal.

100 Artikuj