Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

 Ky krem është ideal për shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat e para.

Vichy Idealia është i pasur me Kombucha, një ekstrakt i fuqishëm i çajit që përmirëson teksturën e lëkurës , polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal Vichy

. Lëkura zbutet dhe ushqehet menjëherë dhe rrezaton bukuri. Pamja bëhet e njëtrajtshme dhe poret/rrudhat bëhen më pak të dukshme

. Hidraton lëkurën për 24 orë. Ideale për lëkura te thata.

PERDORIMI: 

Aplikojeni në fytyrë mëngjes dhe/ose darkë.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.