• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

VICHY - IDÉALIA DAY CREAM - MIX

4 400,00 Lekë
4 180,00 LekëRuaj 5%

KREM ANTIRRUDHE PER LEKURE NORMALE/MIKSE

Sasia

Ky krem është ideal për shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat e para.

Vichy Idealia është i pasur me Kombucha, një ekstrakt i fuqishëm i çajit që përmirëson teksturën e lëkurës dhe rrit shkëlqimin, polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal Vichy.

Lëkura zbutet dhe ushqehet menjëherë dhe rrezaton bukuri. Pamja bëhet e njëtrajtshme dhe poret/rrudhat bëhen më pak të dukshme.

Hidraton lëkurën për 24 orë. Ideale për lëkura normale dhe të kombinuara.

PERDORIMI:

Aplikojeni në fytyrë mëngjes dhe/ose darkë.

100 Artikuj