• -10%
    Dr.Grandel - Revitalizer Men Dr. Grandel - 1

Dr.Grandel Revitalizer Men

Kremi aktivizon proceset e rigjenerimit te vete lekures:

  • tonifikon dhe rinon konturet
  • rigjalleron dhe i jep lekures nje rrezatim freskie rinore

PERDORIMI:

Aplikoni nje sasi te vogel kremi ne fytyre dhe ne qafe ne mengjes edhe ne mbremje pas pastrimit te lekures dhe pas aplikimit te nje kremi te pershtatshem per syte.

5 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.