Krem nate me efekt lifting,tonifikon lekuren dhe zbeh rrudhat. Efekti i te cilit lidhet me perbersit e tij te tille si:

  •  Ekstrakt Acajou: riaktivizon kolagjenin  XVIII, për një efekt lifting në zonat e lëshuara.
  • Ekstrakt tulipani lejla: mbush zonat e thella duke rritur sintezën e 30 proteinave kryesore të MEC
  • Koncentrati Hyalu-3: me veti anti-rrudhë Xhinxher: me veprim drenues
  • Rezultati Rezultati është i dukshëm pas 14 ditësh, konturet e fytyrës janë më të ngritura në mëngjes.

PERDORIMI.

 Aplikojeni ne darke ne fytyre te paster.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.